برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۹۹/۵/۲۰

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» خرید فرش ارزان طرح 700 شانه

فرش طرح 700 شانه

فرش ماشینی طرح 700 شانه
فرش از عوامل ضروری برای هر خانه ای محسوب می شود . خرید فرش ماشینی ماشینی ارزان با کیفیت از دغدغه هر خریداری است . فرش های ماشینی هستند که علاوه بر کیفیت بالا دارای قیمت مناسبی هستند . قالی 700 شانه کاشان از فرش های ارزان قیمت ماشینی است که در سه دسته فرش 700 شانه واقعی ، فرش طرح 700 شانه و فرش 700 تبدیلی تولید می شود .
فرش ماشینی طرح هفتصد شانه از قالی های ارزان بازار فرش کاشان است که با تراکم پایین تر از فرش هفتصد شانه واقعی بافت می شود . تراکم طولی این قالی ماشینی از 1000 تا 2400 است که این تراکم ریز بافتی و ظرافت فرش را در پی دارد . تراکم طولی بالا در این قالی های ماشینی ارزان تولید کنندگان را قادر ساخته که طرح های پر طرفدار و پرفروش فرش 700 شانه را با تراکم پایین تر و قیمت مناسب تر در قالب فرش طرح 700 شانه تولید کنند . این محصولات نیز از نظر کیفیت  دارای کیفیت های مختلفی می باشند . الیاف به کار رفته در فرش طرح هفتصد شانه کاشان عبارتند از پلی استر  ، ابریشم مصنوعی  ، BCF و اکرولیک .
تعداد گره در یک مترعرضی فرش طرح 700 شانه برابر پانصد گره است ولی نوع بافت این فرش ها با فرش 500 شانه فرق دارد . ماشین آلات بافت قالی ماشینی طرح 700 شانه به نسبت فرش های پانصد شانه پیشرفته تر است . به دلیل سیستم کامپیوتری در این دستگاه ها به کار گرفته شده امکان بافت نقشه های 700 شانه وجود دارد . ارتفاع نخ خاب در فرش ماشینی طرح 700 شانه بیشتر از فرش های هفتصد شانه واقعی بوده و این خصوصیت فرش را جزء فرش های ضخیم و نرم قرار داده است .
 برای بافت نخ خاب در هر دو فرش ماشینی طرح هفتصد شانه و هفتصد شانه واقعی از جنس صد در صداکریلیک استفاده می شود و به همین دلیل هر دو نوع قالی دارای لطافت و نرمی یکسانی هستند . نقشه های به کارفته در قالی ماشینی طرح هفتصد شانه کاشان با نقوش فرش هفتصد شانه اصل یکسان می باشد به همین علت این فرش های ارزان بسیار پرفروش می باشند . این فرش های ارزان همانند فرش 700 شانه اصل با تعداد هشت رنگ طبیعی بافته می شود .
عواملی زیادی چون نوع بافت تراکم و شانه و کیفیت الیاف مصرفی در تعیین کیفیت و قیمت فرش های ماشینی طرح 700 شانه تاثیر گذار هستند . ضخامت ، لطافت و زیبایی فرش طرح هفتصد شانه از دلایل فروش بالای این کالای با کیفیت ارزان می شود . این محصولات برای مکان های پر رفت و امد مناسب هستند و جهت استفاده در فرش پذیرایی و فرش آشپزخانه بهترین انتخاب می باشد .
خریدارانی که به دنبال فرش ماشینی با کیفیت هستند و بودجه کافی برای خرید را ندارند می توانند به سراغ فرش ماشینی ارزان طرح هفتصد شانه بروند . قالی ماشینی طرح هفتصد شانه با طرح های مدرن برای خانه های امروزی بسیار پر کاربرد است از این رو می توان از ان به عنوان فرش ارزان جهیزیه نیز نام برد .

خرید فرش ماشینی طرح 700 شانه ارزان
برای خرید فرش های طرح هفتصد شانه با قیمت کارخانه می توان دو روش خرید غیر حضوری و خرید حضوری فرش طرح 700 شانه را انتخاب نمود . خرید غیر حضوری همان خرید فرش از طریق اینترنت است . برای خرید اینترنتی فرش ارزان طرح 700 شانه کاشان باید سایتی معتبر معتبر را انتخاب کنیم تا با خیال اسوده بهترین فرش ارزان را خریداری نماییم . از خصوصیات این مراکز فروش فرش طرح هفتصد شانه می توان به این موارد اشاره کرد .
عرضه بی واسطه  فرش ماشینی طرح هفتصد شانه
فروش فرش ماشینی طرح هفتصد شانه به قیمت تولیدی
ارائه جدیدترین طرح های فرش ماشینی طرح 700 شانه
خرید فرش ماشینی طرح هفتصد شانه با کیفیت بالا
تضمین بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت فرش طرح 700 شانه
ارسال رایگان فرش ماشینی طرح 700 شانه ارزان

فروشگاه اینترنتی خرید فرش کاشان از عرضه کنندگان عمده فرش های ماشینی طرح 700 شانه است . عرضه فرش طرح هفتصد شانه با قیمت مصوب کارخانه به همراه گارانتی از مهمترین خدمات این وب سایت است . این شرکت با خرید مستقیم مواد اولیه و نخ خاب فرش طرح 700 شانه از صادر کننده توانسته است مقدار قابل توجهی از قیمت فرش را کاهش دهد . از دلایلی که باعث ارزانتر بودن فرش طرح هفتصد شانه در این وب سایت شده است عرضه بدون واسطه فرش و نبودن هزینه حمل و نقل می باشد . فروشگاه آنلاین خرید فرش کاشان با فروش غیر حضوری فرش طرح هفتصد شانه در وقت و هزینه خریداران صرفه جویی کرده است . با خرید از این مرکز می توانید در هر زمان و مکانی به انواع فرش ماشینی طرح هفتصد شانه ارزان کاشان دست یافته و خریدی ارزان و بدون واسطه را تجربه نمایید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  استخدام در فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه