برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۹۹/۱۱/۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» راهنمای خرید فرش درجه یک کاشان به قیمت درب کارخانه

فروش انواع فرش های ماشینی درجه یک به قیمت درب کارخانه

یکی از مشکلاتی که همواره برای خریدارانی که می خواهند فرش های ماشینی درجه یک را خریداری کنند این است که نمی توانند تفاوت های موجود در فرش های درجه یک و درجه دو و سه را تشخیص دهند ، به نوعی شناخت کافی درباره فرش های ماشینی ندارند و همین موضوع سبب می شود تا بعضی مواقع فرش های بی کیفیت را به جای فرش های ماشینی درجه یک خریداری کنند . در کنار این موضوع افرادی هستند که بیشتر برای خرید فرش جنبه پولی ان را در نظر می گیرند یعنی فکر می کنند که اگر فرش ماشینی را با قیمت بالایی خریداری کرده اند یعنی آن فرش درجه یک بوده و تمامی استاندارد های لازم برای تولید آن فرش رعایت شده است . از سوی دیگر فرش ها علاوه بر این که پوشاننده کف زمین هستند تاثیر فراوانی در روح و روان افراد دارند .
همانطور که می دانیم فرش های ماشینی با توجه به نوع مواد اولیه مصرفی در تولیدشان به چهار دسته درجه بندی تقسیم می شوند یعنی فرش های ماشینی درجه یک ، فرش های ماشینی درجه دو ، فرش های ماشینی درجه سه ، فرش های ماشینی درجه چهار که هر کدام از این دسته خصوصیات ها و یژگی های منحصربه فرد خود هستند که فرش های ماشینی درجه یک بالاترین سطح فرش های ماشینی می باشد که فرش های ماشینی درجه یک از قیمت بسیار بالاتری نسبت به سایر فرش ها برخوردار است چرا که از کیفیت بالاتری نیز برخوردار است . در ادامه می خواهیم به نکات و ویژگی هایی بپردازیم که می تواند به شما در انتخاب فرش ماشینی درجه یک کمک کند و شما راحت تر فرش مورد نظر خود را خریداری کنید .
ویژگی ها و توانایی لازم برای خرید فرش های ماشینی درجه یک عبارت اند از :
1- شناخت فرش ماشینی درجه یک
 به طور کلی می توانیم بیان کنیم که کیفیت فرش های ماشینی به دو عامل مهم بستگی دارد که این دو عامل شامل جنس نخ و نوع بافت قالی یا به نوعی می توان گفت دستگاه بافنده فرش می باشند . برای تولید فرش های ماشینی از انواع مختلفی الیاف استفاده می شود که از جمله آن ها می توان به الیاف آکریلیک ، پلی استر ، پلی پروپیلن و  BCf اشاره کرد که هر کدام از ان ها دارای ویژگی ها و خصوصیات های خاص خود می باشند و همچنین مزایا و معایبی را به همراه دارند .  در بین تمامی نخ خاب های نام برده الیافی که توانسته از محبوبیت بیشتری بین تولید کنندگان برخوردار باشند و مزایا و کیفیت بالاتری دارد الیاف آکریلیک می باشد که طی فرآیند هیت ست شدن خواصی را نیز دریافت می کند که شامل مقاوم بودن در برابر حرارت و اجسام داغ و همچنین ضد حساسیت و ضد پرزدهی می شود . همچنین الیاف آکریلیک به نسبت سایر الیاف رم و لطیف تر می باشد .
1-1- تشخیص فرش ماشینی درجه یک
ساده ترین راه برای فهمیدن این موضوع دست کشیدن روی فرش می باشد در واقع شما زمانی که فرش آکریلیک هیت ست شده را لمس می کنید باید دستتان به راحتی سر بخورد و احساس چسباندگی به شما دست ندهد یعنی الیاف های فرش باید یکنواخت و به صورت دانه دانه باشند اگر دهنگام دست کشیدن احساس کردید که نخ ها در یک دیگر کلاف شده اند و به هم می پیچند بدانید که فرش مورد نظر فرش درجه یک نمی باشد و در گروه فرش های درجه دو ، سه و چهار قرار می گیرد . فرش های آکریلیک تحت هیچ شرایطی بوی نفت و مواد پلاستیکی نمی دهند و به گونه ایی می توان گفت که بیشتر نخ های آکریلیک رنگ های شاد و زنده ایی هستند . عامل دیگری که تاثیر فراوانی برکیفیت فرش های ماشینی درجه یک دارد نوع بافت و دستگاه های بافنده است .
در عصر کنونی اکثر شرکت های تولید کنننده فرش های ماشینی درجه یک برای تولید محصولات خود از بهترین و به روز ترین دستگاه های روز دنیا به نام های HCP – HCPX1 – HCPX2 – HCPX3 می باشند که هر کدام از ان ها ویژگی ها و کاربرد های مختلفی دارند و از کشور های آلمان و بلژیک خریداری شده اند .
2-1- بافت فرش درجه یک
در بافت فرش های ماشینی مواردی که بیشتر مورد ببرسی و بحث قرار می گیرند شانه و تراکم می باشند که ارتباط مستقیمی با کیفیت و قیمت فرش های ماشینی دارند . به تعداد ریشه هایی که در یک متر عرض فرش زده می شود شانه و به تعداد گره هایی که در یک متر طول زده می شود تراکم گفته می شود و ظرافت و زیبایی فرش ها به تراکم آن ها بستگی دارند یعنی هر چه میزان تراکم بالا برود ظرافت و زیلایی فرش ها افزایش پیدا می کند و فرش های ماشینی به قالی های دستبافت شباهت های زیادی پیدا می کنند  .
2- مشخصات و ویزگی های فرش درجه یک و با کیفیت
هنگامی که قالی های ماشینی با استفاده از دستگاه های قدیمی و بی کیفیت و معیوب تولید می شوند نباید انتظار داشته باشد فرش ها از کیفیت بالایی برخوردار باشند یعنی ممکن است در بعضی مواقع دستگاه پیش نرود و نقشه فرش چند بار به صورت متوالی تکرار شود و طرح و نقش فرش را از بین ببرد . زمانی که شما فرشی را خریداری کرده اید و آن فرش پرزدهی زیادی داشته باشد بدانیدکه  فرش شما درجه یک نیست و الیاف به کار رفته در فرش آکریلیک نیست چراکه فرش های آکریلیک به فرش های ضد حساسیت و ضد پرزدهی معروف هستند .
فرش های ماشینی درجه یک در کارخانه فرش کاشان به گروه های زیر تقسیم بندی شده اند :
1- فرش های ماشینی درجه یک 1500 شانه
2- فرش های ماشینی درجه یک 1200 شانه
3- فرش های ماشینی درجه یک 1000 شانه
4- فرش های ماشینی درجه یک 700 شانه
خرید انواع فرش های ماشینی درجه یک از کارخانه فرش کاشان
شرکت فرش کاشان به عنوان یکی از تولید کنند گان فرش های ماشینی درجه یک در کاشان توانسته نیاز خیلی از مشتریان را براورده سازد و موفیقت های عظیمی را در این راستا کسب کند . همچنین این شرکت تمای محصولات خود را به قیمت درب کارخانه به فروش می رساند . شما می توانید با مراجعه به فروشگاه آنلاین شرکت فرش کاشان ، انواع فرش های ماشینی درجه یک را مشاهده و خریداری کنید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه