برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۰/۶/۲۹

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» راهنمای خرید مستقیم فرش از کارخانه فرش کاشان

خرید مستقیم فرش از کارخانه کاشان

فرش ماشینی کاشان 
در تمامی خریدهای حضوری و غیر حضوری فرش ماشینی با عباراتی چون شانه و تراکم فرش روبه رو می شویم . شانه و تراکم از مهمترین شاخصه های موجود در فرش ماشینی است که بر زیبایی و قیمت فرش تاثیر می گذارد.
شانه و تراکم به میزان گره های طولی و عرضی فرش بستگی دارد و هر مقدار این تعداد ریشه افزایش یابد فرش ظریف تر می شود. برای شمارش گره های طولی و عرضی قالی های ماشینی می توان با شمارش ریشه های موجود در ده سانتی متر فرش به این موضوع پی برد.

تراکم فرش در حقیقت به تعداد ریشه های پودی فرش گفته می شود که در طول فرش به کار می رود. برای محاسبه تراکم فرش باید به این نکته توجه داشت که در هر ردیف از سه پود استفاده شده و تعداد گره ها باید در سه ضرب شود.
فرش های پرفروش 700 شانه با قیمت مناسب تر از دیگر قالی های ماشینی عرضه می شوند و از نرمی و لطافت بالایی برخوردارند. نرمی و لطافت فرش های ماشینی 700 شانه ممتاز کاشان به دو دلیل تراکم پایین و فشردگی کمتر گره های فرش و بلند بودن ارتفاع نخ خاب فرش است.

در واقع هر مقدار شانه و تراکم فرش ماشینی بیشتر شود از ارتفاع نخ خاب فرش کاسته می شود و فرش لطافت بالاتری پیدا می کند. فرش های 700 شانه واقعی کاشان در تراکم های 2100 تا 3000 بافته می شوند و همانند فرش دسبتف هستند.
فرش های ماشینی پرفروش 1200 شانه به دلیل ظرافت بالایی که دارند مشخصات فرش دستباف را دارند و به همین دلیل برای فرش لوکس مناسب پذیرایی بیشترین کاربرد را دارند.
قالی های ماشینی درجه یک 1000 شانه کاشان با در آمیختن نرمی و لطافت فرش 700 شانه و ظرافت فرش 1200 شانه تولید شده اند و از نظر قیمت مابین این دو دسته می باشند.

در زمان انتخاب فرش ماشینی باید به طرح و نوع کاربرد فرش توجه داشت تا فرشی متناسب با نیاز و بودجه خریداری نمود.
طرح فرش یکی از مهمترین فاکتورهای موثر در هنگام خرید قالی ماشینی کاشان است. فرش ماشینی طرح افشان، فرش ماشینی طرح خشتی، فرش طرح حوض نقره و فرش ماشینی طرح باغ ارم از پرفروش ترین فرش های ماشینی کاشان هستند که می توانند نمایی خاص به متمایز به دکوراسیون های امروزی دهند.

مدل و نقشه فرش ماشینی تاثیری بر قیمت فرش ندارد و تنها جنس نخ خاب و تعداد شانه و تراکم است که قیمت فرش را تعیین می کنند.
در تولید قالی های ماشینی با کیفیت کاشان از الیاف مختلفی چون پلی استر و اکریلیک و پلی پروپلین استفاده می شود. کیفیت نخ خاب مهمترین عامل تعیین کننده درجه کیفیت و دوام فرش است. الیاف اکریلیک با خاصیت ارتجاعی بالا و دوام و طول عمر زیاد به عنوان بهترین نخ خاب برای فرش های درجه یک ماشینی به کار می روند. بهترین مزیت این الیاف، عدم پرزدهی و پاخور نرم ان است. در حال حاضر بیش از 70 درصد از قالی های ماشینی درجه یک کاشان با الیاف اکریلیک هیت ست بافته می شوند. هیت ست فرایندی است که با حرارت دادن نخ اکریلیک باعث می شود پرزدهی فرش به حداقل ممکن برسد و فرش ماشینی ضد حساسیت شود.

راهنمای خرید فرش درجه یک کاشان به قیمت کارخانه
مشغله زیاد کاری در جوامع امروزی باعث شده تا خریداران وقت زیادی برای خرید حضوری فرش ماشینی دلخواه نداشته باشند و در نتیجه کوتاه ترین و راحت ترین راه را برای خرید فرش انتخاب نمایند. خرید مستقیم فرش از کارخانه جزء اهداف تمامی خریداران است تا بتوانند به قالی ماشینی اصل و ارزان دسترسی داشته باشند.

دسترسی شبانه روزی و عدم محدودیت مکانی و زمانی نیز از دیگر دلایل انتخاب خرید غیر حضوری فرش ماشینی در میان خریداران است. در خرید های غیر حضوری فرش ماشینی می توان فرش را به صورت مستقیم و بدون واسطه از کارخانه فرش کاشان تهیه نمود.

خرید حضوری فرش تنها از طریق نمایشگاه های فیزیکی امکان پذیر است ولی خرید غیر حضوری فرش با روش های مانند خرید اینترنتی فرش از کارخانه فرش، خرید غیر حضوری فرش از کانال تلگرام، خرید غیر حضوری فرش از اینستاگرام و خرید تلفنی فرش انجام می شود. در تمامی این روش ها، قالی ماشینی درجه یک کاشان بدون واسطه و با قیمت تولیدی به دست مشتری می رسند.
نبود واسطه فروش فرش کاشان سبب می شود فرش با قیمت حداقل 30 درصد کمتر از بازار های فیزیکی عرضه شود.

برای خرید مستقیم فرش از کارخانه فرش کاشان می توان به وب سایت های معتبر با نماد الکترونیکی مراجعه کرد و بهترین فرش ماشینی را با برترین برند انتخاب نمود. ارتباط تولید کننده و خریدار می تواند کمک شایانی در خرید فرش ماشینی ارزان با کیفیت به خریدار نماید. فروشگاه های فروش اینترنتی قالی ماشینی کاشان خود یک تولید کننده هستند و یا زیر نظر یک تولید کننده کار می کنند.

در خرید مستقیم فرش ماشینی از کاشان که غالبا به صورت اینترنتی انجام می شود مشتری می تواند در یک مدت زمان به صورت یک جا به انواع طرح و رنگیندی های فرش ماشینی کاشان دسترسی پیدا کند و با مشاهده و مقایسه ویژگی ها و قیمت انوع فرش ها بهترین خرید را انجام دهد.

قالی های درجه یک ماشینی کاشان به دلیل بافت با مواد اولیه ارزانتر و استفاده از کارگران بومی و متخصص، نازلترین قیمت را دارند و به همین دلیل به عنوان برترین برند فرش شناخته شده اند. خرید انلاین فرش کاشان برای افرادی که امکان خرید حضوری را ندارند بهترین گزینه است زیرا خریدار می تواند بدون صرف هزینه و وقت اضافی به برترین برندهای فرش کاشان دسترسی داشته باشد. یکی از خدمات و آیتم های پس از فروش خرید اینترنتی فرش از فروشگاه های آنلاین فرش کاشان، ارسال رایگان محصول درب منزل و ارائه گارانتی همراه فرش است.

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه